הולכים לשחק באולינג.... יום שלישי, 3 במרץ 2015

התקבלה הצעה למפגש חברים והיו דעות שונות לגבי אופי המפגש והמיקום, אז רע"נ היסטוריה בא עם רעיון מקורי - בואו נשחק באולינג... היו תגובות שונות להצעה, צרפתי למטה חלק מההערות שהתקבלו לפני המפגש בבאולינג - רחוב בזל 3 בפתח תקווה,

זאביק מאירי :
אמנם,  אני  לא  מצפה  שהארוחה  בבאולינג  תתקרב  באיכותה  ל"זקן  והים", - אבל  אם  נמקד  את  המטרה  על  המפגש  החברתי  ונתייחס  לארוחה  כ - by product, - נראה  לי  שניתן  בהחלט  לארגן  ארוחה  שמחד,  לא  נישאר  רעבים  ומאידך,  "אפילו  אולי  נהנה  ממנה".
המחיר - אני  מניח,  לארוחה  ולמשחק  באולינג - יהיה  די  דומה  למחיר  ששילמנו  לארוחת  הצהריים  ב"זקן  והים".

דוד סיני :
מה דעתכם? מבחינתי זה רעיון מצויין. הגב שלי לא משהו ודוקים היו מתאימים לי יותר, אבל בשביל החברותא אני מוכן להתאבד....

חיים גלפר (גיל)
ביום שאני אראה את יוסי אלעזר, מוני שמיר, סיני דוד,צייזלר, בוגטי ושמאי, זורקים  כדור באולינג ומפילים "חייל" אני חוזר לקבע ! אולי בכלל נלך למשחק כדורגל שולחן  (ניקו מארגן).
חוץ מזה אומר לכם מה שאימי הפולנייה אומרת לי כשהיא לא מתה על מה שאני מציע:
" טוב לך טוב לי"  או - " לא חשוב , העיקר שיהיה לכם טוב"... אבל אם תחליטו אני בפנים (גילוי נאות - אני אחלה שחקן! )

אליעזר צייזלר - צ'יו
האמת שמאז ימי בטכני ומשחקי הבאולינג בחיפה, אני מאמין שלא רק חייל אלא אני מסוגל גם לסטרייק. לא הייתי מהמר על שירות קבע.

אלכס הרפז אוונס
אומנם, זה מפתה מאד לבוא למשחק בואלינג, בצעירותי יכולתי לסיים משחק עם תוצאה בסביבות 180-200 , אני מניח שכיום אני צריך להסתפק במחצית מזה...בטוח שיהיה לכם בכיף, כל הכבוד לזאביק שמעלה את ענין אופי המפגש, למרות שמאד מפתיע - הוא תמיד בעד אוכל...

המפגש זומן בהיקף מצומצם בלבד לציון פרידה כאובה מאד של חבר יקר - ארי וינטר בן-ארי ז"ל. זו הרשימה : חיים, ניקו, דדה, קולי, יורם, זאביק, חזי, שראל, צייזלר, כמובן מאירה ואריה, אני (סיני)