לחברים שלומות,                       17.8.2018

במטרה לעודד חברים להעביר חומרים לאתר הליין שלנו, חפרתי חפירה של ממש במחסן ביתי ומצאתי כמה מסמכי מקור בנייר שעמד להירקב ממש. ברגע האחרון סרקתי אותם ואני מעביר לכם כאן 2 עלונים

מתוך כמה שיצאו בגף הטכני אחת לשבוע על נייר סטנסיל ביוזמת זאביק מאירי יחד איתי. עותק אחד היה כתוב עליו עם חותמת ד"צ כנראה חזר בדואר והיה מיועד לאברהם דורפמן ,  בר כוכבא 3, רחובות. כנראה ששלחנו לחבר'ה הביתה.

עוד מצאתי ומצרף כאן, תסריט מקורי של הסרט שצולם לכבוד פרידת דני ברוס כמפקד הטייסת (מי שזוכר עם העגלה של קדוש מהאבטיחים והקוף שלו). הסרט המקורי נמצא אצלי כיום בפורמט די וי די והצלנו אותו מקופסת פח עם סרט צלולויד מקורי מעליית הגג בביתו של ברוס בחייו.

עוד מצאתי ואני מצרף כאן, את מילות המקור של המערכון שכתבתי ושהועלה באחת מהמסיבות הגדולות של הטייסת כנראה עשור לטייסת. המערכון על בסיס "דוכן הספרים" של הגשש החיוור הועלה על ידי מוצי ומרמור ואני ובו דימינו את חסון, ברוס ועוד מישהו מהמנהלים של אז. היה מאד מצחיק.

אני מחפש כעת מילות השיר שכתבנו עבדת (עבדה) ואני לאחת ממסיבות הטייסת הגדולות. אולי יש לעבדה בבית ? נדמה לי שפיש או אלי כהן שרו אתנו. בימים הקרובים אפנה לויניק בשביל תמונות ככל שיש לו לפי עצת מיכה צוריאנו ואבי חנוך (חנוכוב). יאללה כל אחד בחלקת אלוהים הקטנה, זיכרונות, מסמכים, תצלומים וחוויות.

אלכס אשר על האתר, נראה בקרוב את החומרים שתקבל באתר?

שבת שלום- דוד סיני

========================================================

ובכן חברים. הצלחתי לצמצם את גודל 2 מתוך שלשת הקבצים להצגה דרך האתר.

לצפיה בקבצים הקשורים לסיפור, הקליקו על הקישורים למטה:

תסריט מס - 1

תסריט מס - 2